ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Ve volných chvílích ve školní družině se snažíme vést děti ke čtení. Každý den po obědě si čteme jednu z kapitol knihy, které mají děti ze své knihovničky nejraději. Využíváme také možnosti jednou za měsíc navštívit i školní knihovnu, kde si děti půjčují knížky velmi rády.

Ještě radši máme ale návštěvy paní knihovnice Simonky, která k nám často chodí na besedy. Tentokrát to byla beseda o knize „Knihovnické pohádky“ od spisovatelky Zuzany Pospíšilové. Paní knihovnice nám vždy připraví i další „překvápka“. Tentokrát to byly kvízy a omalovánky.

Knížky máme prostě rádi. Na červen jsme naplánovali besedu, jejímž tématem bude současný  hit mezi knihami  „Odpoledne s Albi tužkou“. Už se moc těšíme.

                                                              Lenka Jenišová

beseda Medium