ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Karneval v naší školní družině má již svou tradici. Hodně dětí se dlouho před uspořádáním karnevalu těší a vybírají spolu s rodiči vhodnou masku. Naposledy jsem byl, byla za „Sněhurku“, čaroděje, nyní bych mohl, mohla za princeznu, vojáka.... . Jistě tak probíhá v myšlenkách každého dítěte příprava na karneval. Ve čtvrtek 23. 2. 2017 to vypuklo. Ve školní družině se sešlo hodně rozmanitých a krásných masek. Hemžilo se to princeznami, čaroději, indiány, vojáky. Děti si zasoutěžily, zatančily a absolvovaly i promenádu v maskách.

Měly možnost vyřádit se v různých kreativních a fyzických disciplínách. No a dospělí měli

nesnadný úkol, vybrat nejlepší a nejhezčí masky, což se nakonec po vzájemné domluvě podařilo. Ostatní děti ale nesmutnily, neboť všechny si nějakou tu dobrotu odnesly i s krásným zážitkem na hezky prožité čtvrteční odpoledne.

                                                      Lenka Jenišová, Pavla Koláčková

Maškarní1