ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

 

Učitelé

1. stupeň    
  Mgr. Kovářová Zuzana 2.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Spáčilová Alena 4.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Horalíková Jana 2.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Hradilová Alice 5.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Králová Milena 3. tř. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Mikešková Eva 1.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Macháňová Petra 5.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Rytíř Pavel 1.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Světnická Martina AJ,KAJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mikešková Eva 4.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  2. stupeň    
  Ing. Hlavičková Helena       9.A Ch,F,DD,PČ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Krejčíř Jaromír HV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Tvrdá Monika AJ,KAJ mail
  Mgr. Kadaňková Vlasta ČJ, HV, PČ, SBZ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Václavek Petr           AJ, PČ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Mádr Ivo                      6.A M, D, CM Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Novotný Radek           9.B M,PČ,INF,TV,SH Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Schmidtová Lenka      8.tř. TV, SH, PŘ,VZ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Stehlíková Zdena Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Ing.  Hájek Břetislav INF,VV,PČ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Symerská Irena ČJ, VV, SPU Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Koláčková Denisa         6.B OV, TV, SH, PČ,Z,D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Suchánková Martina      7.tř. NJ,PŘ,PŘP Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
 Školní družina Horká Marie    
  Jenišová Lenka    
  Koláčková Pavla    
 Kancelář Ing. Hlaváčová Marcela     
  Sehnalová Petra   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školní jídelna Nohejlová Světlana   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
  Vidová Marie    
  Kalíková Helena    
  Krejčiříková Renata    
  Špunarová Pavlína    
  Novosadová Věra    
  Kellnerová Zdeňka    
  Rajnohová Renata    
  Červenková Eva    
       
       
Správní zaměstnanci Krestová Ivana    
  Fridrichová Irena    
  Müllerová Martina    
  Zavřelová Pavla    
  Nohejl Ladislav    
       
Řidič Zámorský Jindřich