ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

 

Učitelé

1. stupeň    
  Mgr. Kovářová Zuzana 3.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Bc. Mikešková Eva 5.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Horalíková Jana 3.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Hradilová Alice 4. třída Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Králová Milena 1.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Mikešková Eva 2.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Macháňová Petra 1.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Rytíř Pavel 2.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Světnická Martina 5.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Zaoralová Gabriela  AJ  
  2. stupeň    
  Ing. Hlavičková Helena      7.A
Ch,F,DD,PČ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Krejčíř Jaromír HV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Rejzek Lukáš   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Tvrdá Monika AJ, PČ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Kadaňková Vlasta ČJ, HV, CČJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Václavek Petr          6.B AJ, KAJ,D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Mgr. Mádr Ivo 

(zástup Miluše Horáková
            Zuzana Orálková)    


M
D
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Novotný Radek           6.A M, INF, SH, CČM Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Schmidtová Lenka       9.tř. TV, SH, PŘ,VZ, PČ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Stehlíková Zdena Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Ing.  Hájek Břetislav INF, TV, PČ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Schwanzerová Tereza ČJ, VV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Koláčková Denisa         7.B OV, TV, SH, PČ, D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Suchánková Martina     8.tř. NJ,PŘ,PŘP Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
       
Speciální pedagog Mgr. Kopřivová Lenka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
       
 Školní družina Horká Marie    
  Jenišová Lenka    
  Koláčková Pavla    
       
 Kancelář Ing. Hlaváčová Marcela     
  Sehnalová Petra   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
       
Školní jídelna Nohejlová Světlana   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
  Vidová Marie    
  Kalíková Helena    
  Krejčiříková Renata    
  Špunarová Pavlína    
  Novosadová Věra    
  Rajnohová Renata    
  Plisková Gabriela    
Správní zaměstnanci Krestová Ivana    
  Domesová Ivana    
  Müllerová Martina    
  Zavřelová Pavla    
  Nohejl Ladislav    
       
Řidič Zámorský Jindřich