Halloween na ZŠ Osecká 315 První listopadový den si žáci ZŠ Osecké připomněli původně keltský svátek - dnes známý jako Halloween. Akce byla pojata jako soutěž mezi třídami, které si během několika dnů tematicky vyzdobily učebny. Pro umocnění dojmu se žáci mohli také nalíčit a obléci si strašidelný kostým. Všichni se do příprav zapojili s velkým nadšením a také hodiny angličtiny byly věnovány halloweenským tradicím. Vítězem se stala devátá třída, ovšem halloweenskou atmosféru si užila celá škola. Mgr. Tereza Schwanzerová

zápis 2018930 Mediumzápis 2018930 Medium