Organizátor:   AŠSK, ZŠ a MŠ Všechovice
Termín:                       2.10.2018
Místo:             fotbalový areál Pastevník

Závodilo se v šestičlenných družstvech v každé kategorii a umístění čtyř nejlepších v jednom družstvu se sčítalo. Běželo se po loukách a lesních cestách, za velmi chladného a deštivého počasí.

Družstva mladších žákyň a žáků ve složení Janišová, Fiurášková, Rytířová, Sieklíková, Dudíková, Banarová – Válek, Oblouk, Jureček F., Jureček V., Koláček, Neubauer D. obsadila v  součtu pořadí krásná 3. místa a domů si tak odvezla poháry a diplomy.
                                                             Schmidtová Lenka

přespolní běh dívky Medium