ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Organizátor:   AŠSK, ZŠ a MŠ Všechovice
Termín:                       2.10.2018
Místo:             fotbalový areál Pastevník

Závodilo se v šestičlenných družstvech v každé kategorii a umístění čtyř nejlepších v jednom družstvu se sčítalo. Běželo se po loukách a lesních cestách, za velmi chladného a deštivého počasí.

Družstva mladších žákyň a žáků ve složení Janišová, Fiurášková, Rytířová, Sieklíková, Dudíková, Banarová – Válek, Oblouk, Jureček F., Jureček V., Koláček, Neubauer D. obsadila v  součtu pořadí krásná 3. místa a domů si tak odvezla poháry a diplomy.
                                                             Schmidtová Lenka

přespolní běh dívky Medium

 

přespolní běh hoši Medium