V pondělí 3. září 2018 jsme v naší škole přivítali 42 prvňáčků, kteří se už jistě nemohli dočkat, až poprvé usednou do školních lavic v krásně připravených prvních třídách.

Před školou je přivítal školní maskot SOVA a dostali šerpu „Jsem prvňáček“.

Tento první školní den byl slavnostně zahájen v tělocvičně, kde prvňáčky přivítal pan starosta Miloslav Přikryl, nový pan ředitel Lukáš Rejzek a žáci 4. třídy, kteří si pod vedením paní učitelky Jany Horalíkové připravili milé představení. Poté se již prvňáčci odebrali do svých nových tříd, kde je přivítala paní učitelka a seznámili se s novými spolužáky.

Přejeme našim prvňáčkům mnoho úspěchů, hodně sil, aby je škola bavila a byla pro ně místem, kde naleznou spoustu nových přátel a naučí se mnoho důležitých věcí.

Hodně štěstí do nového začátku!

Alena Lukačovičová

Collage Fotor Medium