ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Začátkem června se dvě družstva našich žáků prvního stupně zúčastnila přírodovědné soutěže LET  SVĚTEM PŘÍRODY na ZŠ Hranické.
Děti obstály v přírodovědném testu, poznávaly byliny a stromy, blýskly se svými vědomostmi v oblasti obratlovců a bezobratlých. 1. místo získala ve své kategorii Dominika Václavíková, 3. místa Alice Jurečková a David Domes, 4. místa obsadili
Kristýna Linhartová a Jan Skopalík. Celkově se naše družstva umístila na 5. a 9. místě.
Blahopřejeme a děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci naší školy.

 

let světem přirody 011 Medium

 

 

let světem přirody 016 Medium

 

let světem přirody 019 Medium