Začátkem června se dvě družstva našich žáků prvního stupně zúčastnila přírodovědné soutěže LET  SVĚTEM PŘÍRODY na ZŠ Hranické.
Děti obstály v přírodovědném testu, poznávaly byliny a stromy, blýskly se svými vědomostmi v oblasti obratlovců a bezobratlých. 1. místo získala ve své kategorii Dominika Václavíková, 3. místa Alice Jurečková a David Domes, 4. místa obsadili
Kristýna Linhartová a Jan Skopalík. Celkově se naše družstva umístila na 5. a 9. místě.
Blahopřejeme a děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci naší školy.

let světem přirody 011 Medium

let světem přirody 016 Medium