Tradicí naší třídy je každoroční setkání s rodiči a dětmi v klášterní zahradě, kde společně trávíme příjemné odpoledne plné her, táboráku a vlastnoručně uvařeného kotlíkového guláše. Tentokrát to pro nás bylo výjimečné, loučili jsme se s pátou třídou, a proto jsme se rozhodli, že budeme stanovat.

Na tuto akci se vždy velice těšíme, čekají nás totiž nejen dobroty, které pro nás připraví rodiče, ale i hry, soutěže a večerní stezka odvahy. Letos se akce konala v pátek 15. června 2018. Překvapením dne bylo vystoupení dětí s pohádkou Sněhurka a čtyři trpaslíci, kterou si sami děti napsaly. Večer nás navštívila Bílá paní, která nám rozdala spoustu dobrot.

Náš den se nám velice vydařil, s nostalgií jsme vzpomínali na celý první stupeň na ZŠ Osecká 315 a doufáme, že i na druhém nám bude tak skvěle.

Eva Mikešková a žáci 5. A

klast01 Medium