Náš školní team Oxidanti, tvořený Michaelou Petrášovou, Michalou Škanderovou, Karolínou Spáčilovou, Josefem Zámorským, Klárou Krejzovou, Radkou Lauberovou, Ondřejem Podepřelem, Filipem Spiersem, Tadeášem Urbanem a Ondřejem Ohlídalem z 8. třídy, byl 14. června 2018 v Praze na slavnostním vyhlášení výsledků celorepublikové školní soutěže na téma klimatické změny s názvem CO2 liga.

V historické budově Senátu ČR jsme převzali diplomy, pamětní listy a odměny za naši práci z rukou paní senátorky Seitlové. Obsadili jsme 2. místo z celkového počtu 70 přihlášených Základních a Středních škol z celé ČR, což považujeme za obrovský úspěch. Byl to pro nás úžasný zážitek a ze soutěže si odnášíme spoustu nových a zajímavých informací i zkušeností.

Po vyhlášení výsledků jsme si mohli s průvodcem prohlédnout celou budovu Valdštejnského paláce a dokonce jsme mohli nahlédnout i do jednacího sálu Senátu. Na závěr jsme si prohlédli také Valdštejnskou zahradu a část historického Starého města.

Mgr. Suchánková Martina – koordinátor soutěže CO2 liga pro naši školu

oxi01 Medium