ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

V době od 28. 5. – 1. 6. 2018 se konal pobyt v přírodě 4. ročníku na Ranči Bučiska u Rožnova pod Radhoštěm. Zúčastnilo se ho 22 dětí a 3 dospělí.

Žáci byli ubytováni v nově vybudovaných pokojích, které byly vybaveny toaletami a sprchami. Po dobu pobytu počasí přálo, takže se děti mohly zúčastnit všech naplánovaných aktivit.

Během celého kurzu se nic závažného nestalo, všichni se vrátili zdraví a plni dojmů.

                                                                       Mgr. Alice Hradilová

přiroda Medium