ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Datum: 24.5.2018

Místo:Olomouc, atletický stadion

Pořadatel: AŠSK,MŠMT, Český rozhlas, SVČ ATLAS A BIOS,

Naši mladší žáci se probojovali do krajského finále Poháru rozhlasu v Olomouci, kde se soutěžilo v šesti disciplinách: běh na 60 m, 1000m, skok daleký a skok vysoký, hod míčkem a štafetě 4 x 60 m. Výsledky z každé disciplíny se převádí na body , které se sečtou a dostaneme celkový počet bodů, které družstvo získá. V tvrdé konkurenci ostatních škol jsme součtem bodů ve všech disciplinách umístili na pěkném 5. místě, což jsme nečekali, jelikož nám chyběl jeden silný závodník, který by nám zajistil dost bodů v hodu míčkem a ve skoku vysokém. Hoši to ale nevzdali a statečně bojovali, což se jim v závěru vyplatilo.

Gratulujeme všem zúčastněným a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů

                                                                         Schmidtová Lenka

IMG 08091 Medium