Datum: 24.5.2018

Místo:Olomouc, atletický stadion

Pořadatel: AŠSK,MŠMT, Český rozhlas, SVČ ATLAS A BIOS,

Naši mladší žáci se probojovali do krajského finále Poháru rozhlasu v Olomouci, kde se soutěžilo v šesti disciplinách: běh na 60 m, 1000m, skok daleký a skok vysoký, hod míčkem a štafetě 4 x 60 m. Výsledky z každé disciplíny se převádí na body , které se sečtou a dostaneme celkový počet bodů, které družstvo získá. V tvrdé konkurenci ostatních škol jsme součtem bodů ve všech disciplinách umístili na pěkném 5. místě, což jsme nečekali, jelikož nám chyběl jeden silný závodník, který by nám zajistil dost bodů v hodu míčkem a ve skoku vysokém. Hoši to ale nevzdali a statečně bojovali, což se jim v závěru vyplatilo.

Gratulujeme všem zúčastněným a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů

Schmidtová Lenka

IMG 08091 Medium