Žáci dramatického kroužku při ZŠ Osecká 315 zažili v úterý 15. května derniéru své pohádky O Jírovi a Johance. S příběhem o lásce a nenávisti odehrávajícím se v našem malebném městečku již vystupovali v Přerově na okresní a v Olomouci na krajské přehlídce dramatických souborů Poděs.

Tentokrát hráli v lipenském kulturním domě Echo, kde si pozvali na dopolední představení žáky mateřských a základních škol. Odpolední vystoupení bylo určené pro rodiče a širokou veřejnost.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem mladým hercům za skvělé výkony, autorce pohádky Markétě Dujsíkové za napsání scénáře, Michalu Novákovi za pořízení krásných fotek a videozáznamu, firmě Noe s. r. o. za ušití kostýmů, paní Květě Kohoutkové za zapůjčení krojů, pracovníkům KD Echo, zejména paní Martě Bakešové, za osvětlení představení, firmě Teplo a. s., městu Lipníku nad Bečvou a ZŠ Osecká 315 za finanční podporu a všem kolegům za pomoc při realizaci vystoupení.

Chtěli bychom Vás pozvat ještě na další představení dramatického kroužku, tentokrát na pohádku Zlatovláska, které se bude konat v ZUŠ Antonína Dvořáka ve čtvrtek 14. června 2018. Těšíme se na Vás!

Mgr. Eva Mikešková

stažený soubor Medium