Dne 11. 5. 2018 se uskutečnil 10. ročník turnaje pořádaný pro žáky lipenských a okolních škol. Jako tradičně se první na palubovce představili nejmladší žáci a žákyně v kategorii 1. - 5. třídy a i přes nízký věk hráčů byly k vidění podařené akce i góly. Vítězství nakonec získali naši borci ZŠ Osecká 315. Souboje ve střední kategorii byly velmi vyrovnané, rozhodovalo se na nájezdy. Vyhrála ZŠ Hranická . Vítězství v nejstarší kategorii se stalo kořistí Gymnázia.

Děkujeme všem zúčastněným sportovcům i organizátorům za další úspěšný ročník turnaje, fair-play hru a těšíme se příští rok na viděnou.

Sportu zdar a florbalu zvlášť.

1.-5. třída

1. ZŠ Osecká 315

2.ZŠ Hranická A.

3.ZŠ Loučka

4.ZŠ Hranická B

6.-7. třída

1.ZŠ Hranická

2. ZŠ Osecká 315

3.Gymnázium

4.ZŠ Osecká 301

8.-9. třída

1. Gymnázium

2. ZŠ Osecká 315 A

3. ZŠ Osecká 315 B

4. ZŠ Hranická

Tento turnaj byl podpořen grantem města Lipník nad Bečvou.

Schmidtová Lenka