ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

20.4.2018 proběhlo na naší škole základní kolo dopravní soutěž. Žáci druhého stupně soutěžili v teoretickém testu z pravidel silničního provozu a v praktické jízdě zručnosti. Do dalšího kola postoupily družstvo 9.třídy, které naši školu bude reprezentovat v oblastním kole soutěže.

Družstvo 9 . třídy:      Milan Pazdera

                                    Erik Vybíral

                                    Kristýna Navrátilová

                                    Klára Kovářová

Oblastní kolo se konalo dne 24.4.2018 v areálu posádky AČR v Lipníku n/B.

Tradičně výborně organizovaná soutěž proběhla za příznivého počasí, žáci se snažili podávat co nejlepší výkony a zbyl čas i na zábavu. Naše družstvo obsadilo čtvrté místo a do dalšího kola nepostoupilo.

                                                 Radek Novotný