20.4.2018 proběhlo na naší škole základní kolo dopravní soutěž. Žáci druhého stupně soutěžili v teoretickém testu z pravidel silničního provozu a v praktické jízdě zručnosti. Do dalšího kola postoupily družstvo 9.třídy, které naši školu bude reprezentovat v oblastním kole soutěže.

Družstvo 9 . třídy:      Milan Pazdera

Erik Vybíral

Kristýna Navrátilová

Klára Kovářová

Oblastní kolo se konalo dne 24.4.2018 v areálu posádky AČR v Lipníku n/B.

Tradičně výborně organizovaná soutěž proběhla za příznivého počasí, žáci se snažili podávat co nejlepší výkony a zbyl čas i na zábavu. Naše družstvo obsadilo čtvrté místo a do dalšího kola nepostoupilo.

Radek Novotný