ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

zápis Medium

Poznat čtverec, zvířata, barvy, ovoce a zeleninu nebo spočítat tečky na kostce byla pro mnohé budoucí prvňáčky hračka. Všechny úkoly zvládli na jedničku a nakreslili i pěkný obrázek.

Ve dnech 11. a 12. dubna 2018 se konal v ZŠ Osecká 315  zápis do 1. tříd a také Den otevřených dveří.

Mnozí předškoláci zde nebyli poprvé, protože 1. třídy navštívili už začátkem dubna v rámci Dne pro předškoláky.

K zápisu se dostavilo celkem 54 dětí a rodiče 14 z nich požádali o odklad povinné školní docházky.

Na všechny šikovné prvňáčky se těšíme v září a přejeme jim krásné prožití posledních dnů ve školce.

                                                         Mgr. Jana Horalíková

                                                          den od Medium                                                   Den otevřených dveří