ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

barevná pastelka 2018 Medium

 

Výsledky soutěže Barevná pastelka, která byla pořádána ZŠ Hranická v Lipníku nad Bečvou dne 20. 3. 2018 na téma Přírodní živly:

1. kategorie (1., 2. třída):

1. Natálie Kleiberová (ZŠ Hranická)

2. Matyáš Koudelka (ZŠ Loučka)

3. Magdaléna Zemanová (ZŠ Hranická)

cena organizátora: Charlotte Patkaňová (ZŠ Osecká 315)

2. kategorie (3., 4., 5. třída):

1. Adéla Nižníková (ZŠ Týn)

2. Amálie Přibylová (ZŠ Hranická)

3. Dominika Zemánková (ZŠ Loučka)

cena organizátora: Nela Janišová (ZŠ Osecká 315)

                                    Ondřej Zezula (ZŠ Sluníčko)

3. kategorie (6., 7. třída):

1. Bára Lužová (ZŠ Sluníčko)

2. Michaela Drábková (Gymnázium Lipník)

3. Ela Petrželová (ZŠ Osecká 315)

cena organizátora: Eliška Šindlerová (ZŠ Hranická)

4. kategorie (8., 9. třída):

1. Sára Mikulášková (ZŠ Hranická)

2. Veronika Klementová (ZŠ Osecká 315)

3. Barbora Terichová (ZŠ Osecká 315)

cena organizátora: Kateřina Přibylová (ZŠ Hranická)

                                    Sára Kreselová (ZŠ Hranická)

Všichni vítězové převzali své ceny na slavnostní vernisáži konané 28. 3. 2018 v aule ZŠ Hranická.
Všem malým umělcům blahopřejeme.