barevná pastelka 2018 Medium

Výsledky soutěže Barevná pastelka, která byla pořádána ZŠ Hranická v Lipníku nad Bečvou dne 20. 3. 2018 na téma Přírodní živly:

1. kategorie (1., 2. třída):

1. Natálie Kleiberová (ZŠ Hranická)

2. Matyáš Koudelka (ZŠ Loučka)

3. Magdaléna Zemanová (ZŠ Hranická)

cena organizátora: Charlotte Patkaňová (ZŠ Osecká 315)

2. kategorie (3., 4., 5. třída):

1. Adéla Nižníková (ZŠ Týn)

2. Amálie Přibylová (ZŠ Hranická)

3. Dominika Zemánková (ZŠ Loučka)

cena organizátora: Nela Janišová (ZŠ Osecká 315)

Ondřej Zezula (ZŠ Sluníčko)

3. kategorie (6., 7. třída):

1. Bára Lužová (ZŠ Sluníčko)

2. Michaela Drábková (Gymnázium Lipník)

3. Ela Petrželová (ZŠ Osecká 315)

cena organizátora: Eliška Šindlerová (ZŠ Hranická)

4. kategorie (8., 9. třída):

1. Sára Mikulášková (ZŠ Hranická)

2. Veronika Klementová (ZŠ Osecká 315)

3. Barbora Terichová (ZŠ Osecká 315)

cena organizátora: Kateřina Přibylová (ZŠ Hranická)

Sára Kreselová (ZŠ Hranická)

Všichni vítězové převzali své ceny na slavnostní vernisáži konané 28. 3. 2018 v aule ZŠ Hranická.
Všem malým umělcům blahopřejeme.