ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Měsíc ZÁŘÍ

PROBÍHÁ SBĚR PLECHOVEK Z AKCE

PITNÝ REŽIM JE NUTNÉ DODRŽOVAT

Ale plechovky nepatří do koše, sběrová akce na začátku Září. Prázdné a sešláplé plechovky přineste do školy.

TRVALÁ AKCE- přeměna odpadů na zdroje.

Staré nepotřebné elektrospotřebiče přineste do školy (učebna VT, ŠK) a zúčastněte se soutěže o ceny,  které zajišťují partneři Asekol, Ekobat a Elektrovin.

Výzva se týká:

- Sběr baterií a akumulátorů

- Sběr inkoustových a tonerových kazet do tiskáren

- Sběr drobného elektra (počítače a jejich části, počítačové příslušenství, mobily, tablety, notebooky, domácí drobné elektrozařízení, akunářadí , ....)

- Do sběru drobného elektra  se nezahrnují CRT monitory a televizory - ty patří na sběrný dvůr v Lipníku nad Bečvou.

 

fotografove