Náš team CO2 ligy oceněn v Senátu

Náš školní team, tvořený Michaelou Petrášovou, Michalou Škanderovou, Karolínou Spáčilovou, Josefem Zámorským, Klárou Krejzovou a Ondřejem Ohlídalem ze 7. třídy, byl 8. června 2017 v Praze na slavnostním vyhlášení výsledků celoroční projektové soutěže s environmentálním zaměřením s názvem CO2 liga.

V historické budově Senátu ČR jsme převzali ocenění za naši práci z rukou paní senátorky Seitlové, která přislíbila svou návštěvu v naší škole. Obsadili jsme 6. místo z celkového počtu 60 přihlášených Základních a Středních škol z celé ČR, což považujeme za obrovský úspěch.

Byl to pro nás úžasný zážitek, neboť do mikrofonu před stovkou posluchačů mluvili všichni z našeho týmu poprvé. Zvládli jsme to ale na jedničku a ze soutěže si odnášíme spoustu nových a zajímavých informací i zkušeností.

Po vyhlášení výsledků jsme si mohli s průvodcem prohlédnout celou budovu Valdštejnského paláce a dokonce jsme mohli nahlédnout i do jednacího sálu Senátu, kde se právě probíhalo jednání. Na závěr jsme si prohlédli také Valdštejnskou zahradu a terasové zahrady pod Pražským hradem, odkud byl nádherný výhled na panorama Prahy.

Mgr. Suchánková Martina – koordinátor soutěže CO2 liga pro naši školu

co liga Medium