Dne 7.6.2017 se uskutečnil 9.ročník turnaje pořádaný pro žáky lipenských a okolních škol. Jako tradičně se první   na palubovce představili nejmladší žáci a žákyně v nejsilněji obsazené kategorii 1.-5.třídy a i přes nízký věk hráčů byly k vidění podařené akce i góly. Vítězství nakonec získali naši borci ZŠ Osecká 315. Střední kategorii jasně dominovali hráči Gymnázia, kteří soupeřům nedovolili ani jedinou branku. Nejstarší, tentokrát žel také nejméně obsazená kategorie se stala kořistí domácího družstva ZŠ Osecké 315.

Děkujeme všem zúčastněným sportovcům i organizátorům za další úspěšný ročník turnaje, fair-play hru a těšíme se příští rok na viděnou.

Sportu zdar a florbalu zvlášť

1.-5. třída

1. ZŠ Osecká 315

2.ZŠ Osek n. B.

3.ZŠ Loučka

4.ZŠ Jezernice

5.ZŠ Hranická

6.-7. třída

1.Gymnázium

2. ZŠ Osecká 315

3.ZŠ Osek n. B.

4.ZŠ Osecká 301

8.-9. třída

1. ZŠ Osecká 315

2. Gymnázium

3. ZŠ Hranická

Tento turnaj byl podpořen grantem města Lipník nad Bečvou.

Schmidtová Lenka

flor tur1