ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Dne 7.6.2017 se uskutečnil 9.ročník turnaje pořádaný pro žáky lipenských a okolních škol. Jako tradičně se první   na palubovce představili nejmladší žáci a žákyně v nejsilněji obsazené kategorii 1.-5.třídy a i přes nízký věk hráčů byly k vidění podařené akce i góly. Vítězství nakonec získali naši borci ZŠ Osecká 315. Střední kategorii jasně dominovali hráči Gymnázia, kteří soupeřům nedovolili ani jedinou branku. Nejstarší, tentokrát žel také nejméně obsazená kategorie se stala kořistí domácího družstva ZŠ Osecké 315.

Děkujeme všem zúčastněným sportovcům i organizátorům za další úspěšný ročník turnaje, fair-play hru a těšíme se příští rok na viděnou.

Sportu zdar a florbalu zvlášť

1.-5. třída

1. ZŠ Osecká 315

2.ZŠ Osek n. B.

3.ZŠ Loučka

4.ZŠ Jezernice

5.ZŠ Hranická

6.-7. třída

1.Gymnázium

2. ZŠ Osecká 315

3.ZŠ Osek n. B.

4.ZŠ Osecká 301

8.-9. třída

1. ZŠ Osecká 315

2. Gymnázium

3. ZŠ Hranická

Tento turnaj byl podpořen grantem města Lipník nad Bečvou.

Schmidtová Lenka

flor tur1