ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Vybraní žáci naší školy se zúčastnili největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol. Letos se koná 20. ročník a patronem této soutěže je fotbalista Pavel Nedvěd.
Mc Donald's Cup se hraje na téměř 4 tisících základních školách České republiky a stále se zapojují další.

5.5.2017 jsme se zúčastnili okrskového kola v Hranicích. V tomto kole jsme vybojovali

4. místo v kategorii 2.-3. tříd a 2. místo v kategorii 4.-5. tříd. Do okresního kola postoupili pouze žáci 4.-5. třídy.

Okresní kolo se konalo v Přerově 10. května. Kluci hráli 4 zápasy po 20 minutách.

Naši fotbalisti v dobré náladě, s odhodláním vyhrát, ve velké konkurenci základních škol vybojovali 3. místo!!

Fotbalistům blahopřejeme a přejeme jim spoustu nejen fotbalových úspěchů !!!!!!!!!!!

                                                                                                                     

                                                                                                          Denisa Koláčková

výlet433 Medium