ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

5.5.2017 proběhlo na naší škole odložené základní kolo dopravní soutěže. Žáci druhého stupně soutěžili v teoretickém testu z pravidel silničního provozu a v praktické jízdě na DH. Do dalšího kola postoupila družstva ze 6. a 8.třídy, která naši školu reprezentovala v oblastním kole soutěže.

Družstvo 8. třídy:      Milan Pazdera

                              Erik Vybíral

                              Kristýna Navrátilová

                              Klára Kovářová

Družstvo 6. třídy:      Hana Szczyrbová

         Kateřina Vyhlídková

         Adam Zdráhal

         Tomáš Venclík

Oblastní kolo se konalo dne 4.5.2017 v areálu posádky AČR v Lipníku n/B.

Tradičně výborně organizovaná soutěž proběhla za příznivého počasí, žáci se snažili podávat co nejlepší výkony a zbyl čas i na zábavu. Nakonec šesťáci skončili šestí, a osmáci získali pěkné třetí místo.

                                                           Radek Novotný

18199107 461526564193726 2919505635906567858 n