5.5.2017 proběhlo na naší škole odložené základní kolo dopravní soutěže. Žáci druhého stupně soutěžili v teoretickém testu z pravidel silničního provozu a v praktické jízdě na DH. Do dalšího kola postoupila družstva ze 6. a 8.třídy, která naši školu reprezentovala v oblastním kole soutěže.

Družstvo 8. třídy:      Milan Pazdera

Erik Vybíral

Kristýna Navrátilová

Klára Kovářová

Družstvo 6. třídy:      Hana Szczyrbová

Kateřina Vyhlídková

Adam Zdráhal

Tomáš Venclík

Oblastní kolo se konalo dne 4.5.2017 v areálu posádky AČR v Lipníku n/B.

Tradičně výborně organizovaná soutěž proběhla za příznivého počasí, žáci se snažili podávat co nejlepší výkony a zbyl čas i na zábavu. Nakonec šesťáci skončili šestí, a osmáci získali pěkné třetí místo.

Radek Novotný

18199107 461526564193726 2919505635906567858 n