ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

V úterý 4. dubna se zúčastnilo 9 žáků prvního stupně naší školy výtvarné soutěže BAREVNÁ  PASTELKA, kterou pořádala ZŠ Hranická. Vytvářeli výtvarné práce na téma Domácí mazlíček.
Porotu zaujalo hned několik našich mladých výtvarníků.
Nela Hasoňová (2.B) ve své kategorii zvítězila, Alice Tomková (2.A) obsadila 2. místo v první kategorii, Gabriela Jakubcová (3. tř.) se umístila na 2. místě ve druhé kategorii a Nela Janišová (4.B) obdržela cenu poroty.
Všem oceněným blahopřejeme.

                    P1110808 Medium