Středisko volného času Atlas a Bios z Přerova vyhlásila pro všechny MŠ a ZŠ soutěž „Namaluj přírodu" na téma „Savci".

Žáci našeho kroužku se této soutěže zúčastnili pod vedením Mgr. Nikoly Lauberové.

Porota ocenila práce našich žáků vynikajícím umístěním v 2. a 3. kategorii.

Vítězem celé 2. kategorie se stal žák Dan Dohnal.

Velkým úspěchem se stala žákyně 1. třídy Inna Kozáčková, která získala 2. místo.

Zdá se, že naší škole vyrůstá nový výtvarný talent. Máme radost a jsme na Innu patřičně hrdí.

Nesmíme opomenout čestné uznání Nely Hasoňové ze 2. třídy.

Vynikajících výsledků ve 3. kategorii dosáhla svým 3. místem Nikola Müllerová z 8. ročníku.

Jsme rádi, že v dnešním přetechnizovaném světě si děti najdou čas i na rozvoj svých talentů.

Jen tak dál.
                                            Marie Horká