ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Dne 28. února 2017 se žákyně naší školy, které zvítězily v základním kole soutěže Naší přírodou v Přerově, zúčastnily finále této soutěže a opět slavily úspěch. Z prvního místa se radovala Karolína Honešová v oboru Společenstev lidských sídel v kategorii starších žáků. V kategorii mladších žáků se dařilo Michaele Petrášové v oboru Vodní společenstva, která vybojovala krásné druhé místo. Karolína Spáčilová v oboru Společenstva lidských sídel se bohužel musela spokojit s nepopulárním místem čtvrtým.

Všechny mladé přírodovědkyně se za odměnu mohou zúčastnit biologické exkurze na Pálavu, která se bude konat 30. května.

Děkujeme všem soutěžícím, kteří úspěšně reprezentovali naši školu.

Mgr. Suchánková Martina

Recsoutez2