Dne 28. února 2017 se žákyně naší školy, které zvítězily v základním kole soutěže Naší přírodou v Přerově, zúčastnily finále této soutěže a opět slavily úspěch. Z prvního místa se radovala Karolína Honešová v oboru Společenstev lidských sídel v kategorii starších žáků. V kategorii mladších žáků se dařilo Michaele Petrášové v oboru Vodní společenstva, která vybojovala krásné druhé místo. Karolína Spáčilová v oboru Společenstva lidských sídel se bohužel musela spokojit s nepopulárním místem čtvrtým.

Všechny mladé přírodovědkyně se za odměnu mohou zúčastnit biologické exkurze na Pálavu, která se bude konat 30. května.

Děkujeme všem soutěžícím, kteří úspěšně reprezentovali naši školu.

Mgr. Suchánková Martina

Recsoutez2