ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Mimořádný úspěch v soutěži Rybářských vědomostí

Tímto úspěšným řešitelem soutěže Rybářských vědomostí se stal Petr Horák ze třídy 9.A naší školy. Letošní ročník soutěže vyhlásila Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína v Třeboni pro žáky 8. a 9. tříd základních škol z celé České republiky.
Petr Horák se umístil na krásném 5. místě
a za své snažení bude odměněn výhrou, kterou je rybářský víkend v Třeboni.
Výherní balíček obsahuje ubytování pro 2 osoby, povolení k rybolovu na chovném rybníce, exkurzi na rybí líheň a doprovod profesionálního rybáře.
Petrovi blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů při rybolovu.

Mgr. Suchánková Martina

foto236 Medium