Mimořádný úspěch v soutěži Rybářských vědomostí

Tímto úspěšným řešitelem soutěže Rybářských vědomostí se stal Petr Horák ze třídy 9.A naší školy. Letošní ročník soutěže vyhlásila Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína v Třeboni pro žáky 8. a 9. tříd základních škol z celé České republiky.
Petr Horák se umístil na krásném 5. místě
a za své snažení bude odměněn výhrou, kterou je rybářský víkend v Třeboni.
Výherní balíček obsahuje ubytování pro 2 osoby, povolení k rybolovu na chovném rybníce, exkurzi na rybí líheň a doprovod profesionálního rybáře.
Petrovi blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů při rybolovu.

Mgr. Suchánková Martina

foto236 Medium