ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Dne 9. prosince se konal florbalový turnaj, kterého se zúčastnily 4 školy z olomouckého kraje.
ZŠ Osecká 301, Lipník n. B., ZŠ Osecká 315, Lipník n. B., ZŠ Přerov a ZŠ Olomouc. Hrálo se systémem každý s každým. Po dvou prohraných a jednom vyhraném zápase jsme skončili na třetím místě. Kluky musím pochválit, protože jako malí šesťáčci statečně bojovali proti klukům o 3 až 4 roky starším a dvakrát tak vysokým.
Za naši školu hráli:
Länger Vojtěch, Petráš Filip, Vybíral Erik, Zdráhal Adam, Venclík Tomáš, Šebesta Pavel a Kaláb Jan.
Blahopřejeme.
                                          Lenka Schmidtová

pizap.com14815371102701 Medium