Dne 9. prosince se konal florbalový turnaj, kterého se zúčastnily 4 školy z olomouckého kraje.
ZŠ Osecká 301, Lipník n. B., ZŠ Osecká 315, Lipník n. B., ZŠ Přerov a ZŠ Olomouc. Hrálo se systémem každý s každým. Po dvou prohraných a jednom vyhraném zápase jsme skončili na třetím místě. Kluky musím pochválit, protože jako malí šesťáčci statečně bojovali proti klukům o 3 až 4 roky starším a dvakrát tak vysokým.
Za naši školu hráli:
Länger Vojtěch, Petráš Filip, Vybíral Erik, Zdráhal Adam, Venclík Tomáš, Šebesta Pavel a Kaláb Jan.
Blahopřejeme.
                                          Lenka Schmidtová