ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Dne 22. listopadu se družstvo žáků naší školy zúčastnilo okresního kola ve florbale v Přerově.
Naši mladší hoši ve složení - Petráš, Vybíral, Šebesta, Langer, Zdráhal, Venclík, Kaláb a Skála bojovali o postup do krajského kola se ZŠ Za Mlýnem, ZŠ U Tenisu, ZŠ Želátovská a ZŠ Drahotuše. Hrálo se systémem každý s každým a naši hoši po dvou prohrách a jedné remíze nastoupili k poslednímu boji o třetí místo. Potřebovali jsme vstřelit alespoň jednu branku a to se povedlo asi 25 vteřin před koncem Skálovi a potom jsme zápas už jen kontrolovali do vítězného konce. Našim borcům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

                                 Mgr. Lenka Schmidtová

pizap.com14799087688031