V pondělí a úterý 10. - 11. října byli žáci čtvrtých ročníků na dopravním hřišti v Lipníku nad Bečvou. Nejdříve si zopakovali dopravní značky a poté si vyzkoušeli své znalosti. Nechyběly ani praktické ukázky, kdy se děti mohly vžít do role účastníků silničního provozu a vyzkoušet své nové poznatky v praxi. Cílem těchto programů je seznámit děti s důležitými dopravními předpisy, značkami, ze kterých budou na jaře vyzkoušeny a obdrží průkaz cyklisty.
I přes nepřízeň počasí se akce vydařila a všichni si dopoledne užili s úsměvem.

Eva Mikešková, Alena Spáčilová

pizap.com14765112896881 Medium