V prvouce se učíme o našem městě Lipníku nad Bečvou, a proto jsme využili posledních slunečných podzimních dnů k procházce naším městem. Paní průvodkyně z Infocentra nám předvedla město s jeho historickými památkami v celé  kráse - náměstí s radnicí, kašny svatého  Floriána a Jana Nepomuckého, Mariánský sloup, kovové plastiky, zvonici se zvony Michalem, Jakubem a Barborkou, kostely sv. Jakuba a Františka Serafínského, Meditační zahradu, Synagogu, zámek s jeho parkem a střešní zahradou a další zajímavá zákoutí našeho města.
Tímto bychom rádi poděkovali paní průvodkyni Anežce Pořízkové za zajímavý výklad a trpělivost s námi.

Žáci třetí třídy

pizap.com14765097566261 Medium