ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Dne 20.9. 2016 proběhly v Přerově atletické závody v běhu na 60 m, 800 m a 1500 m. Z našich žáků se nejlépe umístila Kateřina Gondová v běhu na 60 m, kdy skončila těsně druhá pouze o 8 setin sekundy. Další závodníci z 6. ročníků jeli poprvé a tedy na zkušenou, přesto výkon Adama Zdráhala v běhu na 800 m s časem 2:46 byl velice pěkný a skončil na 6. místě. Patrik Vybíral na téže trati obsadil 9. místo s časem 2:55, Katka Gondová byla dvanáctá a Tereza Řídká čtrnáctá.

Závodníkům děkujeme a věříme, že příští rok se posunou o nějaké to místo výš.

                                                     Lenka Schmidtová

pizap.com14749578991011