Dne 20.9. 2016 proběhly v Přerově atletické závody v běhu na 60 m, 800 m a 1500 m. Z našich žáků se nejlépe umístila Kateřina Gondová v běhu na 60 m, kdy skončila těsně druhá pouze o 8 setin sekundy. Další závodníci z 6. ročníků jeli poprvé a tedy na zkušenou, přesto výkon Adama Zdráhala v běhu na 800 m s časem 2:46 byl velice pěkný a skončil na 6. místě. Patrik Vybíral na téže trati obsadil 9. místo s časem 2:55, Katka Gondová byla dvanáctá a Tereza Řídká čtrnáctá.

Závodníkům děkujeme a věříme, že příští rok se posunou o nějaké to místo výš.

Lenka Schmidtová

pizap.com14749578991011