Nastal den prvního září a my jsme se slavnostně oblečeni, s krásnými novými aktovkami a se sluníčkem v zádech, vydali do školy. U vchodu nás přivítal školní maskot - sova - a starší děti, které nám předaly šerpy pro prvňáčky. V tělocvičně byl pro nás připraven kulturní program. Přivítala nás paní zástupkyně a paní učitelka Hlavičková, které nám popřály mnoho úspěchů.
Za krátkou chvíli jsme si šli prohlédnout své nazdobené třídy, poznali jsme se se svými učiteli a novými  kamarády. Domů jsme se vraceli s úsměvem a s aktovkou plnou malých dárečků, sešitů a školních pomůcek.

Žáci prvních tříd

pizap.com14733372251641