ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Nastal den prvního září a my jsme se slavnostně oblečeni, s krásnými novými aktovkami a se sluníčkem v zádech, vydali do školy. U vchodu nás přivítal školní maskot - sova - a starší děti, které nám předaly šerpy pro prvňáčky. V tělocvičně byl pro nás připraven kulturní program. Přivítala nás paní zástupkyně a paní učitelka Hlavičková, které nám popřály mnoho úspěchů.
Za krátkou chvíli jsme si šli prohlédnout své nazdobené třídy, poznali jsme se se svými učiteli a novými  kamarády. Domů jsme se vraceli s úsměvem a s aktovkou plnou malých dárečků, sešitů a školních pomůcek.

                                          Žáci prvních tříd

                pizap.com14733372251641