V sobotu 14. února 2015 se uskutečnil již 2. ročník pěvecké soutěže LIPNICKÁ SUPERSTAR v kulturním domě ECHO.
V 15 hodin začalo pěvecké klání. Ladné tóny zaplnily sál. Soutěžící se snažili prosadit a přesvědčit odbornou porotu o svých hudebních schopnostech.
Naši školu reprezentovala děvčata: M. Hájková ze 7.A si vyzpívala 3. místo ve II. kategorii, ve III. kategorii obsadila 1. místo K. Ohlídalová z 9. tř. a 2. místo J. Šromotová z 8. třídy.
"Holky jsou fakt dost dobrý!"  Blahopřejeme.

Vlasta Kadaňková

P1070481 Large