ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

V sobotu 14. února 2015 se uskutečnil již 2. ročník pěvecké soutěže LIPNICKÁ SUPERSTAR v kulturním domě ECHO. 
V 15 hodin začalo pěvecké klání. Ladné tóny zaplnily sál. Soutěžící se snažili prosadit a přesvědčit odbornou porotu o svých hudebních schopnostech.
Naši školu reprezentovala děvčata: M. Hájková ze 7.A si vyzpívala 3. místo ve II. kategorii, ve III. kategorii obsadila 1. místo K. Ohlídalová z 9. tř. a 2. místo J. Šromotová z 8. třídy.
"Holky jsou fakt dost dobrý!"  Blahopřejeme.

                                                                              Vlasta Kadaňková

P1070481 Large