Dne 17.9.2014 se zúčastnili žáci 4.A třídy spolu se seniory lipenského penzionu poznávacího výletu do lázní Teplice nad Bečvou. Lázně leží v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně a jsou vhodným prostředím pro relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodnímu zdroji – minerální vodě bohaté na oxid uhličitý, jsou však místem, které pomůže hlavně srdíčku, cévám i celému organismu.
Vzhledem ke krásnému počasí a dobré náladě všech se výlet vydařil.
                                                                                                       Žáci 4.A