ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Vítejte

Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte.

Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, poskytuje základní  vzdělání dětem od šesti do patnácti  let  věku. Výchova a vzdělávání jsou ve všech ročnících realizovány na základě koncepce Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Žáci mají k dispozici dvě tělocvičny přímo v budově, školní jídelnu s kapacitou 750 jídel, odborné učebny informatiky, chemie, fyziky, výtvarné výchovy, hudební výchovy, rodinné výchovy, dějepisu, přírodopisu a cizích jazyků. V počítačové učebně mají možnost pracovat na nejnovějších počítačích a ve volném čase využívat připojení k internetu. Jako informační středisko školy slouží bohatě zásobená knihovna, v provozu je také obchůdek s potravinami. Škola každoročně pořádá plavecké, lyžařské, turistické kurzy a organizuje pobyty žáků v přírodě. V letech 1992 - 2000 došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy školy, byl vybudován bezbariérový vstup včetně výtahu.

 

FCB

Dne 17.9.2014 se zúčastnili žáci 4.A třídy spolu se seniory lipenského penzionu poznávacího výletu do lázní Teplice nad Bečvou. Lázně leží v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně a jsou vhodným prostředím pro relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodnímu zdroji – minerální vodě bohaté na oxid uhličitý, jsou však místem, které pomůže hlavně srdíčku, cévám i celému organismu.
Vzhledem ke krásnému počasí a dobré náladě všech se výlet vydařil. 
                                                                                                       Žáci 4.A